Widzisz wiadomości wyszukane dla słów: najtańsze gry Nokia 2610

Temat: [6151] Kilka pytań
Ja się niestety wypowiem negatywnie o tej Noki. Miałam ja 2 tygodnie i z ulga puściłam dalej w świat. Może to kwestia,że kupiłam ją w komisie ale była nowa.

Największy minus- obudowa,to ze skrzypi to pół biedy-mi po tygodniu zaczęły robić sie przerwy np.miedzy kawałkiem nad wyświetlaczem a kawałkiem z głośnikiem do rozmów zrobiła się taka wyrwa że mogłam przez nią wyświetlacz oglądać. To przeważyło że postanowiłam ja sprzedać-nie chciałabym jej widzieć po miesiącu

Wyświetlacz-nie mam zastrzeżeń. Bardzo wyraźny kolory nasycone,to wg mnie ważniejsze niż rozdzielczość.Wielkość akurat.

Bateria...No tu nie byłam zadowolona chociaż to Nokia i przy taki takim wyświetlaczu powinna trzymać dłużej.Ok1,5-2,5 dnia częstego używania-ale bez katowania.

Kolejny plus-duża ilość dostępnych motywów i gier-nie mam problemu z wgraniem czego sie chce. Niebieski ząb bardzo sprawny.

Głośnik- no dobrze gra wyraźnie ALE...właśnie jest ale.jest dziurkami z jednej strony i wystarczy ze telefon dotyka tamta strona czegoś np.leży na kołdrze i już bardzo się wycisza...

Mp3 i radio-słuchawki,słuchawki,słuchawki;p

Nie polecam najtańszych odpowiedników-lepiej zainwestować w porządniejszy sprzęt. Chociaż bardzo dobrze wypada radio na głośniku(kładziemy o na drugim boku,słuchawki podpięte). Gra wystarczająco głośno i wyraźnie że w przypadku braku sprzętu grającego w normalnym pokoju sie sprawdza.

Aparat-no....wiadomo cyfrówka to nie jest i zdjęcia poza wyświetlaczem do niczego więcej się raczej nie nadają i to tylko jak jest jasno. Plus-szybko sie zapisują po zrobieniu. Ogólnie widziałam lepsze w tej klasie.

Telefon byłby sympatyczny gdyby nie pewne irytujące braki i to felerne wykonanie, tak paskudne że chwilami zastanawiałam się czy to Nokia się tak opuściła(to już 2610 jest milion razy lepiej zrobiona) czy to ja kupiłam jakim produkt z Chin (lepiej sprawdzić pod baterią co pisze po made in;p).

Może to mi się trafił taki nieciekawy model ale polecić nie mogę.

PozdroTemat: Gadu-gadu na telefonie??
Witam,
chciałbym się podpiąć pod ten temat.
Otóż korzystam z pakietów 20MB i 50MB w MixPlusie, dane są rozliczane co do jednego bajta. Takie rozliczanie sprawia że nie muszę się bać o opłaty czy to będę korzystał z opery mini, czy to też z jakiejś wersji mobilnej gadu-gadu.

Na wakacjach wyjeżdżam do Niemiec i rozmyślam nad uruchomieniem usługi gadu-gadu w telefonie w roamingu [zabiorę numer Play, bądź Erę - jeszcze nie wiem;)]
Z tego co obliczyłem to intensywne korzystanie z komunikatora (w moim przypadku gadu-gadu płatne, ściągnięte ze strony gadu-gadu) to żeby wysłać i odebrać 100 kb danych [łącznie 200 kb danych: wysłanych i odebranych], to wystarczyłoby to na jakąś godzinkę klikania, co daje dość sympatyczny wynik:). [gadu mam opłacone na 3 miesiące, licząc od wczoraj;)]

Aby dobrze zilustrować mój problem, posłużę się przykładem Ery w kwestii rozliczania danych w roamingu:
Transmisja danych: Wysyłane: 0,80zł; Odbierane: 0,80zł
Taryfikacja: co 100KB, osobno za dane wysłane i odebrane

Na podstawie takiego cennika wchodzimy na gadu-gadu i z miejsca uszczuplone mamy konto na 1,60zł i od tej chwili wykorzystujemy te 200 kb danych [100 kb wysyłanie + 100 kb odbieranie]

Moje pytania dotyczą problemu:
1)Siedząc sobie na tym gg - mamy uaktywnione połączenie danych, teraz jeśli np. ktoś puści mi sygnał, to czy połączenie danych jest w tym momencie zawieszone, czy przerwane? Jeśli przerwane to rozumiem że po takim sygnale naliczane jest mi od nowa opłata te 1,60zł tak? czy też może zawieszone i taryfikacja następuje tak jakby nie było zdarzenia w postaci nieodebranego połączenia? (chodzi mi o to że dalej sobie zlicza dane,- połączenie nie jest "zresetowane" i nie ma opłaty)
2)Mobile iDesk, czy ktoś używał tego komunikatora? ma jakieś o nim już swoje opinie? (czy np. zrywa połączenia, ile danych pożera przez godzinę intensywnego użytkowania, itp.)
3)EraGG - tutaj jedynie ciekawiłoby mnie ile danych ciągnie przez godzinę przy intensywnym użytkowaniu. Znam minusy tego komunikatora i wiem że lista kontaktów jest nie pełna [w zasadzie jeśli idzie o Eragg to 10 kontaktów w zupełności w Niemczech by mi wystarczyło]

4)Jaka wersja GG [wymieniłem 3, ale nie musimy wokół tylko tych trzech krążyć] byłaby Waszym zdaniem najbardziej stabilna w roamingu i najtańsza jeśli idzie o zużycie danych? co byście doradzili?

5)Może skorzystać z jakiegoś zagranicznego operatora: w grę wchodzi w zasadzie Vodafone, ewentualnie E-Plus, który ma taki różny zasięg - ale w ostateczności mógłby być [T-mobile i O2 - brak zasięgu, tak więc odpadają]. Jeśli ktoś orientuje się w cenach to może dać info.

Ważne: Wersje gadu-gadu będą instalowane na telefon Nokia 2610 bez simlocka. Moja Nokia E50 niestety ma simlocka i nie może mi ten telefon posłużyć do neta , bo mam telefon jeszcze na gwarancji.

Dziękuje wszystkim z góry, którzy chętnie udzielą się w tym temacie:)